Preloader

O nás

Firma Mostini s.r.o. se zabývá výhradně zakázkovou výrobou a dodáním originálního nábytku každému zákazníkovi přesně na míru i podle jeho speciálního požadavku na design nebo úpravy designu.  Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní a které plní dodací termíny. Masivní nábytek pro naše zákazníky vyrábí tudíž jen profesionální truhláři z kasty truhlářů, kteří přebírají toto řemeslo z generace na generaci. Nejedná se tedy o velkovýrobu, kde je nábytek vyráběn neprofesionálními truhláři, kteří pracují za mzdu a nesdílí tak hrdost kasty truhlářů, která spočívá v sebevědomém předání co nejkvalitnějšího nábytku s ohledem na částečně ruční výrobu.

Naším krédem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné v Indii docílit částečně ruční výrobou, kterou není možné dosáhnout dokonalého zpracování dřeva jako na elektronicky řízených strojích. V tom také spočívá originalita a neopakovatelnost každého jednotlivého kusu. Tento vyjímečný nábytek můžeme navíc prodávat za poměrně velmi nízké ceny, a to díky našemu konceptu nízkých dovozních a prodejních nákladů. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem z let 2005 - 2010, kdy jsem pracovně strávil v indických továrnách v souhrnu celkem 3 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Takovéto dlouhé období nestrávil v tomto časovém rozmezí a v tomto průmyslu žádný jiný zahraniční dovozce nábytku. Stardardní doba strávená zahraničními dovozci v tomto klimaticky velmi náročném prostředí je většinou jen jeden týden v roce. Díky této výhodě je Mostini s.r.o. jediným dovozcem na celosvětovém trhu, který dováží z Indie jen výhradně nábytek na míru.

Mostini s.r.o. vyrábí  nábytek ze čtyř druhů dřevin a to z palisandru, akácie, manga a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova. Z těchto materiálů vyrábíme jídelní stoly, jídelní židle, postele, postele s úložným prostorem, postele s nebesy, příborníky, komody, šatní skříně, TV stolky, knihovny, konferenční stolky, psací stoly, PC stoly, kuchyně z masivu a veškerý kancelářský nábytek z masivu.

Současně dodáváme na míru z Indie i drobný dekorativní a praktický nábytek jakým jsou truhly, botníky, stojany na víno, DVD a CD stojany, němí sluhové, zrcadla, dřevěné podnosy, dřevěné misky, dřevěné dekorace a dřevěné doplňky.

Stejně tak je možné vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu palisandru, akácie, manga a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova.

Z naší truhlárny dodáváme také dřevěný nábytek pro hotely, dřevěný nábytek pro restaurace, nábytek pro prodejny a  antický nábytek pro zámky.

Pokud si tedy přejete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem přesně na míru, pak jste na správné adrese. 

Mé motto

James Cameron

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem.

Milo Mostini - ředitel společnosti